Free Web Site - Free Web Space and Site Hosting - Web Hosting - Internet Store and Ecommerce Solution Provider - High Speed Internet
Search the Web
Burçlar
Sekste Kadın


Sekste Erkek
Sekste Kadın

 

 


Ana Sayfa


KOÇ 21 Mart - 20 Nisan
Gardinizi alin. Bazen Koç kadininin üstesinden gelmek zordur. Çünkü o mesafeli, soguk ve biraz antipatik görünerek, erkeklerden hoslanmadigi izlenimi uyandirabilir. Ama dis görünüsü, onun sizinle ilgilenmedigi anlamina gelmez. Çözüm ne mi? Her sey sizin performansinizda yatiyor. Onu düsünmeniz için bir sekilde sizi ayartir, çünkü her zaman farkli oldugunu bilir. Güçlü, özgür ve etkileyici bir kadindir. Mükemmel bir artisttir. Bitmek bilmeyen tez canliligi herhangi bir erkegi harekete geçirmeye yeter. Tamamlanmamis, eksik seyler onu tahrik eder. Entellektüellik sevkini arttirir. Atletik tipleri çekici bulurlar. Tahrik olduysa dikkat edin! Dürüst ve direkt insanlar Koç'larin hosuna gider ama çizgisini geçen biri iyi bir azar isitmeye hazirlikli olmali. Seksüel açidan çok güçlü ve kontrolü elden birakmaktan hoslanmazlar. Seksten önce sohbet etmekten hoslanmiyan, ancak sevismeye baslamadan önce yine seksi seyler yapmak isteyen bir yapiya sahiptir. Bir kere havaya girdiler mi, baska seylere motive olamazlar. Tahrik olmusken sevklerini kaçiran birsey olursa, adeta göz yaslari içinde kalirlar. Bu burçta dogan kadinlar isiltilarini zaman içinde yitiren türden degildirler. Biraz durulabilirler ama baska burçlardan olan kiz kardeslerinin her zaman önündedirler. Dikkat edin. o fazlasiyla kadindir.

BOGA 21 Nisan - 21 Mayis
Boga burcunun yönetici gezegeni Venüs oldugu için, Boga kadini bütün cazibe sanatlarini, kitaplarin yardimi olmadan da bilir. Masumca bacak bacak üstüne atarken, aslinda odadaki erkeklerin tümüne seks sinyalleri gönderir. Bir adamin ilgisini çekmek istiyorsa, erotik antenlerini o yöne çevirmesi yeterlidir. Eger erkek ölü degilse mutlaka karsilik verecektir. Sehvetli bir disi olarak, benzersiz sekilde erkekleri kendine çeker. Olabilecek bir asik konusunda sezgilerine güvenir. Bu kadin oldukça duygusaldir ve sizi kisa sürede sahiplenir. Boga kadini ne istedigini bilir ancak inatçiligi onu mantiksizlastirabilir de. Bir seyin pesindeyse, onu elde etmek için her seye basvurur. Cinsel ihtiyaçlarinda mantik aramaz, ihtiyacin varolmasi onun için yeterlidir. Sevisme tarzi oldukça sert ve vahsicedir. Hayat felsefesi zevk almak üzerine kurulmustur. O, sehvetli bir kadindir. Erkek onu tatmin edemiyorsa, baskalarina bakmakta sakinca görmez. Bos zamanlarinda, sosyal aktiviteler için harcamak yerine yatakta sevgilisiyle olmayi tercih eder. Erkeginin dis görünüsü onun için çok önemlidir. Hem romantik hem de çok seksi olmalidir. Aslinda sicak bir ev ve aile isteyen geleneksel bir tiptir ama yine de seks için oldukça fazla zaman ayirmak en büyük hayalidir. Bir Boga kadini için ideal erkek vücudu kadar duygularina da hitap eden bir kisidir. Esasli bir kadindir. Ona göre davranin.

IKIZLER 22 Mayis - 21 Haziran
Bu kadin tek kisilik bir haremdir. On kadin bir araya gelse, onun canliligini karsilamaya ancak yeter. O, lambadaki cin gibidir. Lambayi her ovalayisinizda karsiniza, sizi sasirtacak, sevindirecek, büyüleyecek ve aklinizi bsinizdan alacak, farkli bir kadin çikacaktir. O, hemen herkesin ilgisini çekip, bu ilgiyi ayakta tutabilir. Çünkü, hos, konuskan, sakaci, kiskirtici ve büyüleyicidir. Fazla genç olmayan, konuskan, özgür fikirli erkeklerden hoslanir. Kiskanç erkekler pek Ikizler kadinina göre degildir. Çesitliligi, bir erkegin ses tonunu ve cinsel arzularini severler. Cinsel iliski sirasinda birinin onu yakalamasi daha dogrusu basmasi fikri oldukça tahrik edici gelir. Köseye sikismasi imkansiz biridir. Yatak arkadasiyla kafaca uyusmayi ister ve düsük bir konuma düsmeyi kabul etmez. Entellektüel, nazik ve özgür erkekler sizi dayanilmaz ve reddedilmesi imkansiz bulur. Erkeklerle iliskisinde, genellikle kalpsiz kadini oynar. Ama gene de kullanilan asik bagislamaya ve unutmaya çogunlukla hazirdir. Tabii, ikizler kadini isterse. Ona ayak uydurabilenler en büyük ödülü kazanirlar. Her seye ragmen, yasaminizi böylesine ilginç kilacak bir kadini baska nerede bulabilirsiniz? O büyüleyici, bas döndürücü ve dört dörtlük bir kadindir.

YENGEÇ 22 Haziran - 23 Temmuz
Ay'in yönettigi hassas ve duygusal bu kadinin haritasinda gezinmek için pusulaya ihtiyaciniz olacaktir. Eger elinizdeki pusula dogru degilse, Yengeç'inizle hangi noktada oldugunuzdan kesinlikle habersiz olacaksiniz demektir. Yengeç kadini son derece güçlü bir hafizaya sahiptir. Bunun nedenlerinden biri, geçmise çok deger vermesidir. Arkadaslarina ve sevgili olarak seçtigi kisiye sadiktir. Bu sadakat bazen vazgeçemezlik halini alabilir. Bagliligina karsilik, sevgilisinin kendisine sürekli sevgi göstermesini bekler. Birinin onu korumasi altina almasina bayilir. Üzerine titrenilmesine, basinin oksanmasina, kendine övgüler yagdirilmasina gereksinim duyar. Bunun yaninda ultra feminen biri oldugunu da söyleyebiliriz. Cazibenin ve seksapelin kitabini yazmak tam onun isidir. Öylesine inandirici bir çaresizlik ve yardima muhtaçlik taklidi yapar ki, her erkek onu koruma içgüdüsüyle kollarina kosabilir. Gelecegini maddi-manevi garanti altina alan erkekler ilgi alaninia girer. Yengeç'in erotizm denizine bir kere dalan, bir daha ordan çikamaz. Sehvete fazlasiyla yatkin oldugu için, harika bir sevgili olabilir. Tutkuya öyle bir atesle karsilik verir ki erkegin kalbi yerinden çikabilir. Sevismenin ardindan bir erkegin gögsüne yaslanarak film izlemek onu çok mutlu eder.

ASLAN 24 Temmuz - 23 Agustos
Her geçenin önünde durup hayranlikla baktigi, kuyumcu vitrinlerindeki güzel bir mücevher gibi, her zaman gösterislidir. Önemli bir sosyal ortamda, en göz alici disi olacaktir. Bu kadin için, ona hayran olan ve arzulayan erkeklerden daha önemli bir sey olamaz. Kendi duygularini bu ise pek karistirmaz. Seksi bir anlamda satisa sunar ama istedigi sevgiye ne derece layik gördügünü bilmektir. Erkek arkadasi için yalnizca önemli olmasi yetmez, tek olmalidir. Dramatik gururlu, ve tutkulu biridir. Ideal esinde de tipki kendisinde olan özelliklerin olmasini ister. Çok idealistir. Ayaklarinizi yerden kesen bir erkek arar. Daha asagisi kurtarmaz çünkü. Sevismek için en mükemmel ortami yaratmak ugruna çok fazla zaman ve enerji harcar. Hayalindeki erkek iyi görünüslü, basarili ve zengin biridir. Yine de erkek ne kadar güçlü olursa olsun yatakta kontrolün elinizde olmasini tercih eder. Iyi durumunu koruyabilmesi için degisiklige ihtiyaci vardir ama burcunun özelliginden dolayi degisiklik yapabilmesi zordur. Aslan kadini, gerçekte etkilenmemis oldugu halde erkege gülümseyerek onu aldatir. Bir erkegi nasil tahrik edecegini içgüdüsel olarak biliyor gibidir. Inanilmaz boyuttaki hayranlik uyandirma ihtiyaci yüzünden karsisina çikan herhangi bir erkekle flört edebilir.

BASAK 24 Agustos - 23 Eylül
Basak'larin cazibesinden çok az erkek kendini kurtarabilir. Basarisiz bir erkek onun için son derece iticidir. Zeki ve oldukça organize bir kisidir. Basak kadinini çözmenin sirri, onun soguk ve mesafeli degil, çok kontrollü oldugunu anlamaktir. Hisleri öteki kadinlarinkinden farkli degildir ama Basak duygularini çok siki dizginler. Gizli özlemleri hep bir sir olarak kalir. Güvenilir bir erkege ihtiyaci vardir. Onunla hayatini birlestirmekten bahseden bir erkege, yaninda son derece yaratici, eglendirici, sehvetli olabilir. Bir erkegin ne istedigini bilir. Eger erkek bunu göremiyorsa, Basak kadini ona durumunu analiz etmesinde yardimci olacaktir. Evlenirse, mükemmel bir ev kadini, harika bir anne ve kocasi için ilginç bir hayat arkadasi olacaktir. Seks konusunda hayalleri yoktur ve herkesin bu konuya böylesine büyük önem vermesini pek anlayamaz. Iki vücut birlestiginde, simseklerin çakip yildirimlarin düstügüne bir türlü inanamaz. Neticede bu, son derece dogal bir islevden baska bir sey degildir. Üstüne son sürat jet hiziyla gelen erkeklerden hiç hoslanmaz. Basak kadini, seks önüne geçilmez bir hal alincaya kadar iliskinin gelismesini bekleyebilen, öz disipline sahip erkeklerden hoslanir.

TERAZI 24 Eylül - 22 Ekim
Bu burçta dogan kadinlar güzellikleri, zerafetleri ve çekiciligi olmayan seylere nefretleriyle taninirlar. Terazi kadini, ince ve zarif seylere içgüdüsel bir ilgi duyar. Güzellik ve bunun disa vurumu olan her seye hayrandir. Onun için ideal erkek cazibeli, stil sahibi ve sofistikedir. Romantizmin anahtarini ellerinde tutan bir erkegi kolay kolay birakmaz. Seksi görünmeyi sever. Terazi burcunu Venüs yönettigi için, bu burcun kadini ask sanatinda ustadir. Yatakta, partnerinin sefkatli ve ilgi dolu davranmasini ister. Düzensiz bir oda tüm keyfini kaçirir. Argo ve ahlaksiz konusmalardan kesinlikle hoslanmaz. Tanistigi her çekici erkegi avucunun içine almak ister ve fazla geçmeden bir sonraki adaya geçmis olur. Onda biraktiginiz iz, aynadaki görüntüden daha çabuk kaybolabilir. Terazi kadini gerçekte, erkekle her zaman kendiliginden ilgilenmez. Önce hayran olunmak ister. Egosunu tatmin etmek için çevresinde bir erkege ihtiyaci vardir, ancak amaci kendisine yöneliktir. Kendisine agir agir yaklasilmasini sever. Aceleye ne gerek vardir ki? Gece, sevismek için yaratilmistir. Bir ask siirinden birkaç satir okumak, akilli bir adamin yapmasi gereken seylerdendir; tabii eger sözleri karistirmiyacaksa. Çekiciligin fiziksel bir hamle degil, bir sanat oldugunu bilir.

AKREP 23 Ekim - 22 Kasim
Akrep kadini, bir erkegi bastan çikarmak için nasil yürünmesi, nasil konusulmasi ve nasil bakilmasi gerektigi konusunda bir kitap yazabilir. Bu için için yanan sehvet atesi, isteklerinin kavuruculugu, tatmin olmak için kivranan vücuduna yayilir. Seks merkezli bir yasam tarzi olan. atesli ve güçlü bir kadindir. Gözlerine ve sesine yansiyan bu inanilmaz tutkuya, ancak libidosu zayif bir erkek karsilik vermeden durabilir. Arzulari herseyin önünde gelir. Hatta cinsel arzulari adina sevgi ve aski bir kenara atabilir. Ama gerçekten asik oldugunda, ona ulasmak için kizgin kömürlerin bile üzerinde yürüyebilir. Sadik kalmasi çok zordur ama gerçek aski yakaladigini hissettiginde gözü kimseyi görmez. Akrep kadinina hem duygulari hem de cinselligi çok güçlü bir erkek gerekir. Birçok kadina yetecek enerjiye sahiptir. Çok çalismayi ve çok eglenmeyi sever. Her türlü faaliyette asiriya kaçmayi ve çok eglenmeyi sever. Akrep kadini aski ciddiye alir. Akrep Erkegi gibi kadini da, tutkularinin esiridir. Ama bu her zaman sekse bagli olmaz. Yasam tutkusu herhangi bir erkekten bagimsizdir. Bu özelligi, onu kendisine baglamak çabasinda olan erkek için vazgeçilmez bir kadin haline getirir. Erkek bunu basarabilse bile, onun gizli sehvetinin derinliklerine sizmak konusunda pek sansi yoktur.

YAY 23 Kasim - 20 Aralik
Yay kadini Zodyak'in disi Don Juan'idir. Sevgili seçimi konusunda genis fikirlidir. Erkegin herhangi bir özelligi onu çekebilir. Bu durumda, erkegin istenmeyen yönlerini gözardi edecektir. Bir cinsel deneyimden ötekine rahat ve yumusak bir geçis yapabilecegi için, eski sevgilileriyle dost kalabilir. Ask oyununda kumarbazdir. Her yeni sevgili, üstüne oynanabilecek bir rulet sayisi gibi gelir ona. Cinsel yasama ve hayata esprili bir gözle bakar. Onun aradigi, çilgin, neseli, ne zaman ne yapacagi belli olmayan bir erkektir. Romantizmin doruklarinda bile hareketli ve canlidir. Zevk ve eglence, sakin bir ev yasantisindan daha çok ilgisini çeker. Kalbini kazanmak isteyen bir erkek, her seyden önce sosyal özelliklerini övmelidir. Seksi, romantizme giden bir patika olarak düsünür. Cinselligi yasamadigi bir erkekle romantizm yasamasi mümkün degildir. Yay kadini temelde, uygun bir partnerle cinsel patlama yasayabilir. Ama arkadaslik, fikir alisverisi ve romantik maceralar onun çok daha fazla ilgisini çekmektedir. Bastan çikarici olabilir ama cinsel bir heyecan mi, arkadaslik mi aradigini anlamak genellikle zordur. Sürekli olarak çesitlilige ve heyecana ihtiyaci vadir. Mutlu olsa da, yalniz basina mutlu olmaya içi elvermez. Bunu paylasacak insanlara gereksinim duyar. kendini bilen, havai ve degisken Yay kadinini anlamak zor, kontrol etmek ise neredeyse imkansizdir.

OGLAK 21 Aralik - 18 Ocak
Oglak kadininin tutkulari iflah olmaz derecede düzenlidir. Tutkuludur. Duygularinin açiga çikmasina izin vermesi için, onu ikna etmeniz gerekebilir. Aska tedbirle yaklasmaktan vazgeçmedigi sürece, isteklerini tam olarak gerçeklestiremiyecektir. Diger bir deyisle, o kadar tedbirlidir ki tedbirliligi konusunda tedbir almasi gerekebilir. Mesafeliligi, kendinden daha emin oldugu gün sona erecektir, ve tabii sizden de. Sevilmeyi ister. Akli havalarda gezinmez. Ayaklari çok fazla yere basar. Sekste de atilgan olmayacaktir. Erkekler için yeterince güçlüdür, ama kendini hep kontrol altinda tutar. Güç, kontrol ve para onu cinsel açidan tahrik eder. Zengin is adami karizmasi olan erkeklerden hoslanir. Son derece lüks restoranlarda en pahali saraplari içmek onun için dayanilmaz seksi bir seydir. Arada bir hesabi kendi önüne alip güç göstermeye bayilir. Bir erkegin hayranligini kazanmak, onu pesinden sürüklemek için her seyi vardir, ancak kendisine asla tamamen sahip oldurtmaz. Sizin ne istediginizi bilir, ama siz onun ne düsündügünden asla emin olamazsiniz. Oglak kadini telefon numarasi asla unutulmayanlardandir. Bu kadin, asik olmaktan korkar; çünkü bunun gerçek oldugundan emin olmak ister. Esas olarak, kendini güvenlikte ve korunmada hissetmeye ihtiyaci vardir. Kendini bir sevgiliye teslim ettiginde, bir daha sevgisinden vazgeçmeyecege benzer. Ya hep ya hiç diyen kadinlardandir. Inanilmaz ölçüde sadiktir.

KOVA 19 Ocak - 20 Subat
Bir Kova kadini için en ideal takma isim "buzlar kraliçesi,"dir. Cinsel bir nesne olarak algilanmaktan nefret eder. Onun yüksek standartlarina uymak kolay degildir. Soguk, mesafeli ve ulasilmasi imkansiz görünür ama aslinda bu tavirlari, özgürlügünü sevmesi, kiskançliktan nefret etmesi ve kimseye baglanmak istememesinden kaynaklanir. Onun için bir seyin seksi olmasi, her seyden önce ilginç, siradisi ve denenmemis olmasina baglidir. Kova kadini ile birlikte olacak erkegin son derece açik fikirli olmasi sarttir. Yoksa iliski uzun süreli olmayabilir. Acele ettirilmekten hoslanmaz. Eger ilk bulusmanizsa, gecenin yatakta noktalanmasini beklemeyin; çünkü bu olmaz. Ikinci bulusmayi da uzun boylu bir beraberligin baslangici olarak görmeyecektir. Ona tek gecelik bir kadin gözüyle bakmadiginiza ikna olmalidir. Çekici, eglenceli ve yaratici olmasina ragmen inatçidir da. Aska ve arkadasliga duydugu güçlü ihtiyaçtan dolayi, karsi cinsi çok çekici bulur. Ancak Kova kadini mükemmel iliskinin pesindedir. Bu yüzden, karar vermekte büyük güçlükle karsilasir. Geç yasta evlenme egilimi sizi sasirtmamali. Bir erkekten bekledigi, ona kendini kadin gibi hissettirmesidir. Güzel seyleri sever, insan vücudunun her parçasi da buna dahildir. Çiplakken ne kadar güzel göründügünü ona söylemeyi ihmal etmeyin. Kova kadini takdir edilmekten hoslanir.

BALIK 20 Subat - 21 Mart
Güzellik ve gizem gezegeni Neptün tarafindan yönetilen Balik kadini fazlasiyla sehvetli bir disi, içgüdüleri ve tepkileri güçlü bir kadindir. Içgörü yetenegi bu kadini baskalarinin sorunlarina duyarli olmaya yöneltir. Duygusal, alingan, ve romantiktir. Sizin ilgi alaniniza biri girdi mi bir daha kurtulmasi zordur. Aklina taktigi bir seyi elde etmeden rahat edemezler. Yumusak mizaçli ve itaatkar kadini oynarlar ama yine de cinsel açidan yaramazlik yapmaya bayilirlar. Kendisi ile birlikte olan erkege, vücuduna ve hayatina sahip oldugunu hissettir ve erkekler bu duyguya bayilirlar. Bu huyuyla erkekleri sonsuza kadar elinde tutabilirler. Sevgi ve sadakat beklerler ve çogu zaman da beklediklerine sahip olurlar. Gizemli görünüsleri aldatici olabilir. Degisik ve akildan çikmayan havasi erkekleri sasmaz sekilde kendine çeker; ama, aslinda Balik kadini, hayatinin merkezi olan kisiye siki bir sekilde baglanir. Sevildigine dair sürekli güvence ister. Buna karsilik olarak ise sehvetli ruhunu bütünüyle sevgilisine adar. Ihtiyaç duydugu destegi saglayabilmek bir erkegin yardimini elde etmek için cazibesini kullanmaktan kaçinmaz. Istedigi seye ulasmak için vücudunu kullanma sanatini hem iyi bilir hem de iyi uygular. Balik kadini bastan çikariciligini, ilgisini çeken her yeni erkekte kullanir. Çevresindekileri mutlu etme sanatindaki ustaligi sayesinde, iyi ve seven bir es olabilir.